Neste kamp

Søk

Ikon Søk

Hovedsponsorer

 

 

Øvrige sponsorer

Sponsorpicture

Kontaktinfo

Postadresse
Oddrane Supporterklubb
Postboks 47
3705 Skien

E-post

1. January, 1970
Del på Facebook Del på Twitter Print Kommentarer (20)



Tilbake

Kommentarer

Skrevet av Målforskjell (20 May 2012, 19:47)
Tror det blir stygt i kveld, er redd det er et meget hissigt RævBK som vil revansjere det sure tapet 16. mai. 5-0 tipper jeg.
Skrevet av surepelle (20 May 2012, 20:50)
Flott fartsfyllt 1. omgang. Ikke vanskelig å se at det er to medaljekandidater som møtes. Hehe
Skrevet av Enok Bjørnsen (20 May 2012, 22:09)
Hadde Odd våget mer idag, tror jeg de hadde vunnet. Men respekten for RBK er og blir for stor. Skandale att Jone ble utvist, bare såvidt de er borti RBK spillerne så detter de om, skuespillere hele gjengen.
Skrevet av Kåre Bond (20 May 2012, 23:54)
Synes gutta sto på kjepet hele kampen. Må si at jeg er fornøyd i dag.
Skrevet av Teddy (21 May 2012, 06:00)
Syns de gjorde en bra kamp igår, men hvor blir det av Simen brenne. Syns Brenne kurven peker nedover jeg altså:(
Skrevet av Bedre enn fryktet (21 May 2012, 08:09)
Ett poeng er nesten en seier og ikke i minst i lys av at RBK helt sikkert var opptatt av å rette opp fadesen fra 16. mai. Det var det positive.

Tett tabbel, tre poeng ned til 14 plass, og mange vanskelige lag fremover. Tror vi skal innstille på at det må jobbes steinhardt fremnover for å unngå de tre nederste plassene. Må få frem flere "formspillere".
Skrevet av Thor-Anders @Teddy (21 May 2012, 14:48)
Han ble med på rundens lag for litt siden da? Har vært mer borte så langt, men samtidig har vi måttet flytte rundt på Jone og det påvirker nok ham også. Brenne kommer som en kule!
Skrevet av Pegasus67 (22 May 2012, 09:31)
Strømsgodset - Odd Grenland.
Bli med i diskusjonen foran kampen imorgen

http://www.odd-forum.com/Forum/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=82
Skrevet av Christian W (22 May 2012, 12:30)
Noe nytt om signering for de som skulle forlenge kontraktene?? :-)
Skrevet av MZIPP (22 May 2012, 15:10)
http://www.varden.no/sport/kroneksempelet-pa-hvordan-en-supporterklubb-ikke-bor-fremsta-1.7358984

Her er kroneksemplet på en kronidiot som supporterleder. Sånn går det når man ikke klarer å få tak i normalt oppegående mennesker til å være ledere for en supporterklubb. Godsetunionen har ikke som hovedmål å heie fram sitt eget lag, men å hetse og hate motstaderen. Kalles det supportere? Dette sier vel bare litt om hvor høy, eller rettere sakt LAV! den sosiale intligensen til Marius Paulsen Andreassen er.
Skrevet av @mzipp (22 May 2012, 15:12)
Ja, intligensen hans er neppe særlig høy. Dommingen.
Skrevet av @MZIPP (22 May 2012, 15:49)
Pass på at du ikke kaster stein i glasshus nå da, MZIPP!
Du sier Godsetunionen slenger bare drit til motstanderne, og så sitter du her og slenger drit til GU selv. Hvorfor skreiv du ikke noe om Oddrane i innlegget ditt?
Jo, jeg skal forklare:
Hva har Oddrane gjort for klubben de siste 3-4 årene?? Nada!
Ingen tifo, treige sanger, ingen spillersanger (kun den über trege sangen til Fevang), lite bortesupportere, lite trykk på stadion (her hjelper det ikke å skylde på akustikken er bedre på Rauland-tribunen), ingen tiltak rundt klubben generellt...

Hvor er lidenskapen? Hvor er engasjementet?

Odd Grenland satser lokalt, men får de unge lokale noen støtte fra tribunen?
Har Emil Jonassen, Niklas Gunnarson eller Snorre Krogsgård fått sin egen sang, eller har de blitt sunget om i det hele tatt?

Dere skjønner det, Godsetunionen har rett, dessverre!

Mvh stolt skiensgutt
Skrevet av @MZIPP (22 May 2012, 16:06)
Her bomma du stygt. De treffer jævla bra og det bør være en skikkelig tankevekker. Ikke tvil om at engasjementet og interessen for Oddrane har tapt seg.
Skrevet av Rudolf (22 May 2012, 16:41)
Har engasjementet for odd virkelig tapt seg? Sånn jeg har forstått det er tilskuersnittet på Falkum omtrent på det nivået det var før de nye tribunene ble bygget, hvilket kan bety at snittet vi nå opplever er det faktiske metningspunktet for Oddinteresse i Grenland og omegn.

Jeg mener det er urealistisk å forvente et tilskuersnitt på over 6000 for en fotballklubb i Skien i dagens marked. Hvilke andre arrangementer som avholdes annenhver helg trekker like mange tilskuere i fylket vårt? Folk bryr seg rett og slett ikke, og vi har ingen kultur for å gå på kamp og heie fram laget vårt. Dette ser man kanskje ekstra tydelig når selv supporterklubbsjefen lefler med tanken om "å finne en annen hobby" etter å ha blitt utfordret av et annet lags supportere.

Jeg anbefaler de få som er interesserte til å bidra i debatten på det strålende og uavhengige oddforumet: http://www.odd-forum.com/Forum/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=82
Skrevet av Sultanen (22 May 2012, 19:12)
De treffer spikeren midt på hodet. Det er pinlig å se og høre oddrane. Det kommer heller ikke til å bli noe bedre så lenge den blir drevet som en syklubb for småalkoholiserte 40-50 åringer.

Hvem vil assosieres med den klubben egentlig? Ikke jeg i hvert fall, og jeg har prøvd så godt jeg kan.
Skrevet av Supporter (22 May 2012, 19:29)
Ingen som helst grunn til å ta supporterlederen til Godset på alvor. Noen av supporterklubbens kritikere hang seg også opp i godsetlederens hets av Oddrane før semifinalen 2010, noe som viste at kritikerne til oddrane supporterklubb dreit seg loddrett ut. Nå er kritikerne "våre" i ferd med å gjøre akkurat det samme.

Oddrane supporterklubb fikk seg et løft etter nedrykket i 2008. 2009 og 2010-sesongen var beste noensinne og kommentatorene på TV nevnte "sydlansk stemning" på skagerak arena. I år har det vært nedgang, men ikke så mye som i Oddrane som andre supporterklubber. Mange klubber har mye større nedgang enn oss. Godsetunionen var rævvas i fjor med under 5000 tilskuere. de lever i en boble nå som har vart i noen uker.
Og alle unntatt ledelsen i Odd Grenland skjønner at bortesupporterne får for bra forhold på Raulandstribunen og burde plasseres øverst ved cornerflagget på den nye langsida (som på lerkendal) Dritt pålassering og dritt akkustikk.

Kritikerne av Oddrane supporterklubb, jeg ler av dere akkurat som jeg lo av dere når dere slukte det dustegodsetlederen kom med før semien høsten 2010. Begynner å bli drittlei den gjengen som alltid må finne noe å rakke ned på supporterklubben. Var dere på kick off? stå på videre oddrane supporterklubb. De fleste andre supporterklubber har mye større frafall, og det kan vi takke TV" for!
Skrevet av Hmmmmm (22 May 2012, 19:59)
Å høre dritt fra folk som overhodet ikke bidrar med noe som helst på tribunen er som å høre på råd fra svigermor om hvordan du skal tilfredsstille dattera hennes.....
Skrevet av @Supporter (22 May 2012, 19:59)
Det er nok en god del som ler av ditt innlegg også. Hvorfor så innmari hårbar og hvorfor så lite vilje (evne) til å se at godsetsupporterene har flere gode poenger? Kom vidre nå, oddrane må det.

Ved site kamp i Fredirkstad, var det ifølge FFK selv flere godsesupportere en FFK-supportere. Det er intet annet enn imponerende og de må jo tydeligvis gjøre noe riktig.

Hvor stort frafall er det egentlig i medlemstallet i år og hvor stort er frafallet fra 2011?
Skrevet av @@supporter (22 May 2012, 20:16)
Det sier jo en hel del om Fredrikstadsupporterne, som har kollapset helt (verst av alle), fra å være blandt de aller beste supporterne i klakken og med over 10 000 på kamper. Kjempenedtur har også Kjernen og Vikinghordene fått i år. Når Odd Grenland lå på kvalik etter halvspilt i fjor og åpner elendig i år skjønner vel alle at publikumsoppslutninga har vært deretter. Kun Godsetunionen har hatt opptur i år grunnet serieledelse men også de var rævva i fjor høst, supporterne altså.
Skrevet av jossi (22 May 2012, 20:33)
kamp midt i uka, kl 19. sier jo seg selv at å reise til drammen , å ikke være hjemme før 12 1 tida på natta blir noe seint for folk som faktisk har en jobb ........


ÅPNINGSTIDER

FORT FALKUM ÅPNER 

3 TIMER FØR KAMPSTART PÅ ALLE HJEMMEKAMPER OG

1 1/2 TIME FØR KAMPSTART PÅ BORTEKAMPER.

Andre sider

 

Delta i diskusjonene i forumet på Odd-forum.com, avdelingen i Tønsberg.

 

Klikk her for å lese gamle dagbøker.

Siste poll

Hvilken plass tror du ODD havner på denne sesongen?
 
0%
 
0%
 
100%



Totalt 1 stemme

Siste A-laget

ODD - Sandnes Ulf 3-0

Neste A-laget

23.06 Hønefoss ODD

Tippeligaen 2013

PNameSP
1
team logo
Strømsgodset 12 29
2
team logo
Rosenborg 12 24
3
team logo
Viking 12 23
4
team logo
Brann 12 21
5
team logo
Aalesund 12 20
6
team logo
Haugesund 12 17
7
team logo
Tromsø 12 16
8
team logo
Sogndal 12 16
9
team logo
Lillestrøm 12 15
10
team logo
Sarpsborg 08 12 14
11
team logo
Hønefoss 12 13
12
team logo
Vålerenga 12 13
13
team logo
Start 12 13
14
team logo
Odd 12 11
15
team logo
Molde 12 10
16
team logo
Sandnes Ulf 12 10